CELERIN ‐ producent kartonów z tektury falistej: produkujemy kartony, pudełka, opakowania

Jesteś tutaj:


Jak wybrać opakowanie? Zadzwoń i zapytaj!

Karton

Nasze opakowanie zapewni bezpieczny transport produktu oraz spełni dodatkowe funkcje: informacyjną i reklamową.

Dowiedz się więcej

Dane kontaktowe:

Adres:
Tel
Kom. 694 403 087
E-mail:
md@celerin.pl
CELERIN

O firmie

CELERIN jest prywatną firmą, działającą na rynku opakowań od roku 1996. Siedziba zakładu mieści się w miejscowości Jankowo k. Drawska Pomorskiego, pośród malowniczych krajobrazów Pojezierza Drawskiego.

CELERIN produkuje wszelkiego rodzaju opakowania klapowe i fasonowe z możliwością nadruku flexograficznego. Szeroki asortyment gotowych wzorów i elastyczność produkcji pozwalają na realizację każdego zamówienia.

Wykwalifikowani i doświadczeni projektanci przygotowują wzory kartonów odpowiednie dla każdego rodzaju produktu, zgodnie z oczekiwaniem i potrzebą odbiorcy.

Staramy się, aby nasze opakowania nie tylko zabezpieczały towar przed uszkodzeniem, ale także były estetyczne i atrakcyjne dla kupujących.

Dysponujemy własną bazą transportową gwarantując naszym odbiorcom terminowe dostawy.

Producent-opakowan-CELERIN-hale

Firma CELERIN zaopatruje nie tylko firmy polskie, ale także niemieckie, holenderskie, francuskie, angielskie i skandynawskie.

Podchodząc do każdego odbiorcy w sposób indywidualny i fachowy, CELERIN cieszy się uznaniem klientów.

Kompetentna i przyjazna kadra firmy w połączeniu z dobrą jakością wyrobów oraz korzystnymi cenami, pozwala firmie na zdobycie zaufania wielu czołowych polskich jak i zagranicznych odbiorców.

2009 – 2015 © CELERIN   Mapa strony, Do pobrania